Ranking plecaków miejskich

Pracujesz albo studiujesz? A może lubisz spacerować po mieście i właśnie dlatego potrzebujesz plecaka, który pomieści wszystkie najpotrzebniejsze Ci przedmioty? Czy zastanawiasz się nad tym, czy lepszy będzie funkcjonalny, czy też stylowy wariant? Poniżej podpowiadamy, jaki jest dobry plecak miejski oraz na co powinieneś zwrócić uwagę w trakcie jego wybierania.

Plecak miejski – jaką powinien mieć pojemność?

Jedną z najważniejszych cech przedmiotu jest jego pojemność. Do wypraw po mieście polecany jest model mieszczący 15 litrów. Dlatego, że dzięki temu zmieścisz w nim wszystko to, czego potrzebujesz: telefon, klucze, kalendarz oraz tablet. Produkt o takiej wielkości nie okaże się dla Ciebie ani zbyt duży, ani zbyt mały.

Ważne jest również to, czy w plecaku znajdują się kieszenie. Pozwalają one na dobrą organizację oraz porządek wewnątrz. W ofercie sklepu znajdują się różne modele plecaków, dostępne są również takie, w których pomieścisz nawet laptop.

Wybierając plecak na uczelnię albo do pracy sprawdź, jakie zawiera dodatkowe akcesoria. Niektóre zawierają wejście na USB oraz dodatkowe okablowanie.

Zobacz wszystkie plecaki miejskie

Jaki jest najlepszy plecak miejski?

Modelem, na który powinieneś zwrócić uwagę, jest czarny plecak miejski dostępny w ofercie sklepu internetowego semiline.eu. Ma regulowane oraz usztywniane szelki, dzięki temu jest wygodny podczas noszenia. Zapewnia również odpowiednie oparcie pleców. Jedna komora główna zamykana jest na suwak. Produkt zawiera także kieszeń na przednim panelu zapinaną na suwak oraz dwie kieszenie boczne z siatki. Jest wykonany z poliestru, dzięki czemu jest wytrzymały podczas użytkowania oraz odporny na warunki atmosferyczne. Dostępny jest w wymiarze: 42 x 29 x 12 cm. Zaletą plecaka miejskiego jest również to, że zawiera dodatkowe elementy odblaskowe. Dzięki temu możesz poruszać się bezpiecznie w nocy albo późnym wieczorem.

Idealny plecak miejski powinien być nie tylko funkcjonalny, ale również stylowy. Podczas wybierania plecaka, zwróć uwagę również na to, czy będzie posiadał wszystko to, czego będziesz potrzebował. Warto sprawdzić także komu dedykowany jest plecak, czy kobietom, czy też mężczyznom, dlatego że będzie inaczej dopasowywał się do sylwetki.